درباره ما

آموزشگاه برنامه نویسی و بورس اندیشه مانی  به دانشجویان علاقه‌مند به فناوری اطلاعات، برنامه نویسی، توسعه نرم‌افزار، بورس و تحلیل تکنیکال در سطوح مبتدی تا پیشرفته، مهارت‌های لازم برای بازار کار را آموزش می‌دهد.

 

آموزشگاه اندیشه مانی با توجه به نیازهای بازار کار و تغییرات روزافزون در صنعت فناوری اطلاعات، دوره‌های آموزشی خود را با بهره‌گیری از روش‌های نوین آموزشی و تکنولوژی‌های پیشرفته تدوین و ارائه می‌دهد. حضور مدرسان با تجربه و موف در صنعت فناوری اطلاعات، مستندسازی دوره‌های آموزشی، ارائه سوالات و تمرین‌های عملی، پشتیبانی آنلاین و رفع اشکالات و … از جمله خدماتی هستند که در آموزشگاه برنامه نویسی اندیشه مانی به دانشجویان ارائه می‌شود.

 

کسب مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار امری بسیار حائز اهمیت است. برای این منظور، شما می‌توانید به روش‌های زیر روی بیشترین تمرکز خود را بگذارید:

 

  • آموزش مهارت‌های فنی: بسته به صنعتی که قصد دارید به آن ملحق شوید، باید مهارت‌های فنی مربوطه را یاد بگیرید. مثلاً اگر قصد دارید در حوزه تکنولوژی کار کنید، باید به زبان‌های برنامه‌نویسی، پایگاه داده، شبکه‌های کامپیوتری و سیستم‌های عامل آشنا شوید.

 

  • ارتقاء مهارت‌های ارتباطی: مهارت‌های ارتباطی شامل توانایی برقراری ارتباط با دیگران، گفتار و نوشتار، همکاری و تعامل با دیگران است. این مهارت‌ها برای هر شغلی از اهمیت بالایی برخوردارند.

 

  • تجربه حرفه‌ای: تجربه کسب شده در سابقه حرفه‌ای شما می‌تواند در برگیرنده هرگونه فعالیت است، که می‌تواند به شکل پروژه، همکاری با دیگران و یا کسب دانش در زمینه‌های جدید باشد.

 

  • شرکت در دوره‌های آموزشی: شرکت در دوره‌های آموزشی و کلاس‌های آموزشی مرتبط با حوزه کاری شما می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های لازم را یاد بگیرید و نیز با دیگرانی با تجربه در همین زمینه آشنا شوید.

 

  • آگاهی از روند بازار کار: با رصد روند بازار کار و آگاهی از مهارت‌هایی که در حال حاضر درخواست شده‌اند، شما می‌توانید خود را برای ورود به بازار کار به خوبی آماده کنید.

 

  • ساخت رزومه حرفه ای و پر از موفقیت های شغلی: ساخت یک رزومه حرفه‌ای، که در آن تجربیات، مهارت‌ها و موفقیت‌های شغلی شما به خوبی بازگو شده است، می‌تواند به شما در جذب کارفرمایان کمک کند.

 

سوابق آموزش و مشاوره

سراهای محله منطقه 22 تهران

کانون سردفتران تهران

آموزش ضمن خدمت دبیران منطقه 9

دانشگاه غیرانتفاعی انفورماتیک ایران

کارکنان شهرداری منطقه 4

کارکنان شهرداری منطقه 16

صنایع غذایی فدلک

کارکنان فرش نگین مشهد

شرکت پست TNT

مرکز آموزش جم(عسلویه)

کارخانه گچ رضا

آموزشگاه آزاد کاربران، جم و …

دسترسی به این امکان وجود ندارد.